jump to navigation

Rida vastuseid TKA-lt jaanuar 11, 2013

Posted by reklaamivalve in Uncategorized.
trackback

TKA korraldusel ja meie kaebuse peale eemaldas Maxland oma FB lehelt kampaania, mille raames lubati muuseas ka alkohoolse joogi tasuta loosimist. 

30. novembril esitasime kaebuse seoses Rimi reklaamlehe ja Tallinnas asuva TACO Express toitlustuskohas asuva reklaami kohta. Selline on TKA vastus:

“Tarbijakaitseametis on registreeritud Teie pöördumine seoses Rimi reklaamlehega, milles sisalduvas alkoholireklaamis puudus reklaamiseaduses nõutud hoiatus. Samuti juhtisite tähelepanu kiirtoidurestorani TACO Express vaateaknal olevale Saku Originaali reklaamile, millel pole kohustuslik hoiatus tavalise tähelepanu juures märgatav ning samuti leidsite, et reklaam asub kooli vahetus läheduses.

Käesolevaga teavitame Teid, et oleme Rimi Eesti Food AS-ile saatnud tähelepanu juhtimise antud rikkumise osas. Rimi Eesti Food AS on Tarbijakaitseametile vastanud, et tegemist oli inimliku eksitusega ning vabandas rikkumise pärast. Oleme järelevalve korras kontrollinud ka hilisemaid Rimi reklaamlehti ning nõutud hoiatus on neil esitletud. Seega lõpetasime menetluse antud asjas.Kiirtoidurestorani TACO Express osas oleme saatnud pöördumise Tallinna Ettevõtlusametile, palvega anda tagasiside, kas kõnealune reklaam asub kooli vahetus läheduses ning vajadusel palusime algatada menetluse. Tänaseks on Tallinna Ettevõtlusamet edastanud Tarbijakaitseameti pöördumise Munitsipaalpolitseile. Teavitame Teid menetluse edasisest käigust esimesel võimalusel.”

Kommentaarid»

No comments yet — be the first.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: